KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878676
nr 1387 8676
Walter Bengtsson
(1927-1998)
Oljemålning, Walter Bengtsson (1927-1998), Signerad, daterad 66, "spektrum futurum". Olja på pannå, 30x40, yttermått inklusive ram: 43x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:30:39
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr